Nie ma takiej osoby, która nie miałaby jakichś kompleksów na punkcie własnej urody. Jak bardzo byśmy nie starali się tego ukryć, zawsze znajdzie się jakiś mankament. Czasem mówimy o tym głośno, czasem milczymy, ale prawdziwy problem pojawia się wtedy, kiedy w naszych głowach zakorzenia się myśl, nie zawsze słuszna, że każdy ten mankament dostrzega. Bardzo wyraźnie.
Jak to mówią: jeśli chcesz zmienić świat, zacznij od siebie. Nasz wygląd niezaprzeczalnie jest częścią naszego życia, nasza twarz – wizytówką. Ale w tej twarzy nie chodzi przeważnie o naszą urodę, tylko o nasze samopoczucie. W życiu przede wszystkim chodzi o to, żeby dążyć do samospełnienia. Jeżeli coś nam na to nie pozwala – w tym przypadku część naszego ciała – albo nauczmy się dostrzegać w tym jakieś piękno, albo postarajmy się to zlikwidować.
Operacje plastyczne to bardzo poważna decyzja. Wielu ludzi patrzy na nie dość krzywo, ale ci, którzy się na nie decydują wiedzą, że nie robią tego dla innych, tylko dla siebie. Naturalne piękno to wspaniała rzecz, tyle że naturze trzeba czasem dopomóc. Nie bójmy się podejmować decyzji, o których wiemy, że z całą pewnością odmienią nie tyle nasze życie, co nas. Za mało jest czasu, żeby przejmować się przeszkodami, które łatwo jest przeskoczyć.

www.boolvar.pl

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułTwórcze dziecko
Następny artykułSzkoła

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here