Chusta Buff Insect Shield gdy trening ma być czystą przyjemnością

0
2576

Mieć muchy w nosie to nie tylko znany związek frazeologiczny, ale również proza życia, dla osób uprawiających wszelkiego rodzaju aktywność fizyczną na świeżym powietrzu. Wracasz do domu pokąsany przez komary, a może zdarzyło ci się zaprosić kleszcza do domu po udanym joggingu w lesie czy w górach? Możesz tego uniknąć, niekoniecznie stosując chemiczne preparaty, które później sam wdychasz. Nowatorska technologia, jakiej użyto do produkcji chust Buff Insect Shield skutecznie odstrasza nieproszonych towarzyszy treningów: komary, kleszcze, muchy etc.

Co to jest Insec Shield

Technologia Insect Shield została oparta na bezpiecznej dla środowiska i użytkowników substancji, którą nasączono materiał chust Buff. Substancja ta – permetryna – skutecznie odstrasza wszelkiego rodzaju owady i insekty, czyniąc nasze treningi o wiele bardziej komfortowymi. Mogłoby się wydawać, że rozwiązanie to będzie mało efektowne i nietrwałe, nic jednak bardziej mylnego. Permetryna utrzymuje się na tkaninie aż do 70 prań. Dzięki temu rozwiązaniu twoje treningi przez wiele tygodni, a nawet miesięcy będą wolne od nieproszonych towarzyszy. Chusty z tą technologią kupisz m.in. na stronie https://buff.pl/pol_m_Chusta-Buff-1011.html.

Insect Shield – komfort i bezpieczeństwo

Technologia Insect Shield jest nie tylko wielce skuteczna, ale przede wszystkim maksymalnie bezpieczna dla użytkowników. Preparat, którym nasączono chusty jest bowiem bezzapachowy oraz w 100% antyalergiczny. Co więcej, nie stanowi zagrożenia dla kobiet w ciąży, dzięki czemu mogą one prowadzić aktywny tryb życia bez obawy o skutki ukąszeń napotkanych na swej drodze owadów.

Chusty Buff Insect Shield będą zatem również idealnym rozwiązaniem dla dzieci i niemowląt. Pokaż dziecku piękno natury bez obaw o najdrobniejsze niebezpieczeństwa.

Insect Shield to przyjemność obcowania z naturą

Chusty Buff Insect Shield oferują szeroką gamę zastosowań. Bez względu jednak na to, czy będą stanowić ochronę głowy podczas upałów, czy też opaskę na czoło i na nadgarstki przede wszystkim umożliwiają użytkownikowi bezpieczne obcowanie z naturą, uprawianie aktywności na jej łonie bez obaw o nieprzyjemne, a nawet niebezpieczne konsekwencje ukąszeń przez rozmaite owady. Nie obawiaj się wycieczki do lasu wraz z całą rodziną; ganiaj się po polanie z dziećmi i przyjaciółmi bez obaw o ich i własne bezpieczeństwa.

Technologia Insect Shield to jedyne takie rozwiązanie na rynku. Innowacyjna myśl przewodnia zrodzona z doświadczeń i wskazówek użytkowników doprowadziła do stworzenia tego jakże uniwersalnego produktu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here