Audi w atrakcyjnym finansowaniu

Jeszcze do niedawna, jedyną formą pozyskania samochodu, oprócz zakupu gotówką, był kredyt. Była to najpopularniejsza forma nabycia samochodu i większość ludzi z niej korzystała, aby przyspieszyć kupno wymarzonego auta. Ostatnie czasy to jednak coraz śmielsze poczynania ludzi w temacie leasingu. Audi to marka samochodu bardzo często wybierana przez klientów salonów samochodowych. Łatwość, z jaką możemy nabyć taki samochód w leasingu jest niebywała.

Audi w leasingu

Ciekawą opcją jest Audi w atrakcyjnym finansowaniu. Zarówno leasing, jak i leasing dla Klientów prywatnych samochody to nowy trend wśród klientów. Wystarczy wybrać rodzaj Audi, określić sumę wpłaty własnej, która może wynosić 0%, zdecydować na jak długi czas i ile kilometrów zamierzamy przejechać w ciągu roku i śmiało możemy przystąpić do podpisania umowy.  Wszystko zależne jest od naszych zasobów finansowych oraz zdolności spłaty raty. Szeroki wachlarz cenowy samochodów marki Audi, daje nam możliwość wyboru pojazdu, odpowiedniego do naszych możliwości zarobkowych. Jeszcze kilka lat temu niewiele osób decydowało się na taki sposób nabycia pojazdy, wszystko sprowadzało się do niewiedzy i przesądów. Okazało się jednak, że formalności podczas podpisywania umowy leasingowej są o wiele prostsze, niż podczas zaciągania kredytu. Wiadomo jest, że czasami zdarza nam się spłacać kredyt z problemami, a potem nasza historia kredytu w różnych systemach nie daje nam szansy na kolejny kredyt. Podczas podpisywania umowy leasingowej zdecydowanie luźniej podchodzi się do kwestii przeszłości kredytów klienta.

Oferta Audi leasing to kompleksowa pomoc i doradztwo w kwestii doboru typu tej marki oraz opłat wstępnych i rat miesięcznych. Audi ma w swojej ofercie szereg samochodów, zarówno nowych, jak i używanych. W zależności od rodzaju umowy, raty mogą być naprawdę niskie, co powoduje, że stają się one przystępne dla każdego pracującego człowieka. Opłata wstępna oraz dłuższy czas spłaty rat miesięcznych, może spowodować, że rata zmniejszy się o połowę. Pamiętać należy również, że im więcej kilometrów zamierzamy przejechać w ciągu roku, tym bardziej będzie się powiększać nasza rata. Większość z nas jednak wie, ile kilometrów rocznie mniej więcej przejeżdża i robiąc sobie górne widełki, łatwo możemy podsumować nasze preferencje w ilości zamierzonych kilometrów do przejechania.

Finansowanie audi w leasingu

Kalkulator.vwbank.pl/audi_leasing wspomoże nas w tych wyliczeniach. Wystarczy wejść na tę stronę i wypełnić formularz, w którym zapiszemy wszystkie informacje potrzebne do wyboru typu samochodu i kwoty opłaty wstępnej. Następnie wybierzemy czas spłaty i tym ruchem możemy sobie decydować o wysokości raty miesięcznej. Dobrą opcją jest minimalna wpłata własna w wysokości 10%, co daje nam znaczne obniżenie raty, a co za tym idzie mniejsze obciążenie finansowe dla naszego budżetu. Należy pamiętać o ubezpieczeniu samochodu oraz negocjacjach o rabaty, bo w leasingu jest taka opcja, co wyróżnia tą formę nabycia pojazdu od kredytu, który jest raczej stały i ciężki do wynegocjowania w lepszych warunkach, niż typowe dla każdego.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here