ubezpieczenie samochodu

Przyglądałeś się kiedyś na ubezpieczenie ze strony swojego pojazdu? Czy może przez chwilę zastanawiałeś się, jakie korzyści mogą z tego wypłynąć? A może błędnie zakładasz, że samo OC wystarczy? To może od początku.

Czy ubezpieczenie auta jest obowiązkowe?

Ubezpieczenie samochodu jest obowiązkiem każdego właściciela. Faktem jest, że według prawa ubezpieczony pojazd nie może poruszać się po drogach. Ubezpieczenie OC pojazdu jest niezbędnym więc komponentem do zestawu dokumentów. OC jest skrótem od Odpowiedzialności Cywilnej. Można wnioskować, że ja jako kierowca spełniłem swój obowiązek. Jednak, jeżeli dbasz o swój samochód jak o swoją drugą połówkę, to dlaczego nie wykupisz Autocasco? Ktoś by mógł powiedzieć, że nie potrzeba mi, a to zbędny koszt albo co najlepsze mam OC.

Ubezpieczając auto możesz zyskać o wiele więcej. Czy wiesz, że statystycznie rzecz biorąc o wykupieniu Autocasco auto nie bierze udziału w żadnej kolizji? Myślisz, że to przesąd? To zobacz, co obejmuje ubezpieczenie Autocasco. Oprócz szerokiej gamy zapewnienia zastępczego auta w razie awarii, po pomoc w wymienieniu koła otrzymujesz komfort w trudnych doświadczeniach.

Pomyśl tylko posiadasz ukochane przez siebie auto, które na rynku jest warte, tyle co przeciętne dwupokojowe mieszkanie. Nagle jakiś złodziej kradnie je z twojej posesji. Co wtedy sobie myślisz? Pewnie pożyczył, czy że zaraz odda? No nie! Zaczynasz się denerwować. Mało tego, kiedy okazuje się, że samochód jest nie do znalezienia, zastanawiasz się skąd wygospodarować kolejną gotówkę na kolejne auto.

Nie ma co się oszukiwać, każdy pojazd, który służy do pracy, jest niezbędny. A każdy brak pojazdu jest jedną z przyczyn bezrobocia. Zamiast zastanawiać się skąd wsiąść kilkadziesiąt tysięcy złotych na wczoraj, warto opłacić składkę autocasco i uchronić siebie oraz swoją rodzinę przed niezapowiedzianymi mega wydatkami.

Co jeszcze możesz zyskać dzięki takiemu ubezpieczeniu? Może wymienienie przedniej szyby, kiedy odbity kamień w nią trafia powodując jej zbicie. Być może komplet opon zimowych w podziękowaniu. A może skusi Ciebie bezpłatny przegląd? Prawda jest taka, że przy dodatkowym i dobrowolnym ubezpieczeniu zyskujesz znacznie więcej. Twoje zdrowie bądź obawa o samochód są bezcenne niż składka. Zawsze możesz poprosić swojego doradcę, który zawsze dobierze odpowiednią ofertę do twoich potrzeb.

Mając wykupione swobodne ubezpieczenie autocasco możesz czuć się naprawdę wolnym i spokojnym człowiekiem na drodze. Przestają Ciebie denerwować nawet delikatne rysy. Zadbaj o siebie i swoje auto. Bądź bezpieczny na drogach.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here