Co kręci naszych facetów

Jak powszechnie wiadomo nie jest wcale trudno zgadnąć co kręci mężczyzn, co mężczyźni lubią w łóżku i w jaki sposób najlepiej podrywa się facetów. Napisano na ten temat tysiące poradników, nagrano setki filmów, a co miesiąc artykuły o takiej tematyce ukazują się w kobiecych magazynach. Tak naprawdę już w wieku nastoletnim dziewczynki mogą przeczytać o tym, co mężczyźni lubią w łóżku w magazynach dla nastolatków. To nie żarty, tego typu artykuły dostępne są także dla tak młodych ludzi!
Czy warto jednak wcielać w życie wszystkie porady dostępne w internecie czy kolorowych pismach dla kobiet? A może warto warto zwyczajnie zdać się na swojego partnera, niech sam nam pokaże na co ma ochotę i jakiego typu zabawy lubi?
W męskim gronie można usłyszeć najróżniejsze opowieści. Faceci prześcigają się w przechwałkach, opowiadają sobie najróżniejsze historie, które nie koniecznie miały miejsce. Ile razy mogłyśmy usłyszeć o trójkątach łóżkowych czy innych ekscesach. Faceci twierdzą, że lubią takie akcje w łóżku, ale jak przychodzi co do czego, to może się okazać, że trema ich zżera i do łóżkowych maratonów wcale nie dojdzie.
Tak naprawdę mężczyźni również szukają zrozumienia w łóżku, a najlepszy seks osiągną z partnerką, z którą są blisko, umieją rozmawiać, nie wstydzą się wyrażać swoich obaw i marzeń. Ludzie dobrani w pary mogą na sobie polegać zarówno w ciągu dnia, jak w nocy, kiedy zamykają się drzwi od sypialni i można puścić wodze fantazji. To właśnie z bliską osobą warto wcielać w życie swoje łóżkowe fantazje.

www.kosmetomania.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here