Hydroizolacja obiektów z weber.dry PUR SYSTEM

Hydroizolacja jest gwarancją funkcjonalności i trwałości obiektu budowlanego. Wyróżniającą się technologią chroniącą przed działaniem wody i wilgoci jest weber.dry PUR SYSTEM. Okazuje on się doskonałym sprzymierzeńcem nowych i remontowanych budynków, parkingów, czy stref o dużym natężeniu ruchu pieszego i kołowego.

Woda to niebezpieczny i zaciekły wróg każdego obiektu budowlanego. Woda doskonale wykorzysta wszystkie najsłabsze punkty oraz wady źle wykonanej izolacji. Dzięki swojej potężnej sile woda może doprowadzić swoim systematycznym oddziaływaniem do katastrofy. Początkowo uszkodzi strukturę poszczególnych, narażonych na jej wpływ elementów obiektu, umożliwi powstawanie grzybów i pleśni, a finalnie doprowadzi do całkowitego zniszczenia budowli.
Na działanie wilgoci bezpośrednio narażone są wszystkie elementy obiektu, które stykają się z gruntem lub mają kontakt z powietrzem. Dlatego hydroizolacja jest ważnym zabezpieczeniem fundamentów, ścian oporowych, balkonów, tarasów i dachów. Hydroizolacja okazuje się niezbędna również na terenach prywatnych i publicznych o dużym natężeniu ruchu pieszego i kołowego oraz obiektów takich, jak parkingi, czy zbiorniki z zapasami wody pitnej. Specjalnego zabezpieczenia wymagają też pomieszczenia w budynkach – łazienka i kuchnia.
Nic więc dziwnego, że jednym z zadań współczesnego budownictwa jest skuteczne niwelowanie szkodliwej działalności wody i wilgoci na niemal wszystkich powstających obiektach. Spośród stosowanych obecnie technologii hydroizolacyjnych, innowacyjnością i skutecznością wyróżnia się system płynnych membran hydroizolacyjnych weber.dry PUR SYSTEM. Co istotne, weber.dry PUR SYSTEM okazuje się nie tylko niezbędnym elementem podczas powstawania nowej inwestycji budowlanej, ale jest też doskonałym sprzymierzeńcem podczas remontu i renowacji starych budynków.

weber.dry PUR SYSTEM ma szerokie zastosowanie. Możemy zabezpieczać nim dach, balkon i nawierzchnię obciążoną ruchem pieszym lub kołowym. Produkty weber.dry PUR SYSTEM stosujemy uszczelniając stare pokrycia z pap asfaltowych i bitumicznych, membran EPDM, PCV, powłok akrylowych, czy zabezpieczając płyty parkingowe.

System tworzy hydroizolację bezszwową, czyli izolację bez zagrożonych działaniem wody połączeń i spoin. System jest wysoce elastyczny co sprawdza się doskonale na konstrukcjach, które mogą ulec zarysowaniu oraz umożliwia w łatwy sposób błyskawiczną naprawę uszkodzeń mechanicznych elementów obiektu budowlanego.
Wysokiej klasy system hydroizolacyjny, jakim jest weber.dry PUR SYSTEM pełni różne inne, zabezpieczające budowlę funkcje. Zastosowanie płynnych membran hydroizolacyjnych, gruntów oraz warstw nawierzchniowych tworzy rozwiązanie, które jest odporne na działanie wysokich i niskich temperatur. weber.dry PUR SYSTEM doskonale chroni też obiekt przed negatywnym oddziaływaniem detergentów, olejów i innych środków chemicznych znajdujących się w otoczeniu.
//

www.wypaplani.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here