Puder do twarzy to kosmetyk, który warto stosować przy każdym makijażu – bez względu na to czy na naszej twarzy znajduje się dobrze kryjący i matujący podkład do twarzy, czy może jedynie krem BB. Puder to idealny sposób na wykończenie makijażu i zapewnienie skórze należytego komfortu przez cały dzień. Bardzo ważne jest jednak to, by dobrać odpowiedni rodzaj pudru do wszystkich potrzeb naszej skóry. Podpowiadamy, na co zwrócić przy wyborze tego produktu!

Puder matujący dla ,,błyszczących” kobiet

Matujący puder do twarzy to kosmetyk, który przede wszystkim powinien znaleźć się w posiadaniu tych pań, które na co dzień mają do czynienia ze skórą tłustą, mieszaną lub trądzikową. Puder matujący,, dzięki swoim wyjątkowym właściwościom, będzie pochłaniał nadmiar sebum ze skóry i zapewniał matowy efekt makijażu przez cały dzień. Oczywiście trzeba pamiętać o tym, że niektóre pudry wymagają poprawek w ciągu, by skóra się nie błyszczała. Pamiętajmy też, że w przypadku, gdy zmagamy się z problemem nadmiernego przetłuszczania skóry, a jednocześnie z pewnymi niedoskonałościami na twarzy (trądzik, przebarwienia), warto wybrać puder matujący z dodatkowymi właściwościami kryjącymi, by zapewnić sobie kompleksowy makijaż.

Puder kryjący – przydatny dla ,,niedoskonałych”

Po puder kryjący warto sięgnąć przede wszystkim wtedy, gdy na naszej twarzy znajdują się wyraźne mankamenty urody, z którymi nie do końca jest sobie w stanie poradzić sam podkład czy korektor – warstwa pudru kryjącego pozwoli nie tylko dodatkowo przykryć niedoskonałości, lecz także wyrównać powierzchnię skóry, na której przed chwilą znalazła się warstwa podkładu, korektora, kremu BB czy innego kosmetyku. Jednak puder kryjący będzie też bardzo dobrym wyborem dla tych z nas, które nie mają na co dzień do czynienia z wyraźnymi niedoskonałościami i chciałyby zastąpić podkład jakimś lekkim produktem.

Puder rozświetlający

Problem z poszarzałą, zmęczoną i pozbawioną blasku skórą? To zadanie dla pudru rozświetlającego, którego rozświetlające pigmenty i drobinki sprawią, że twarz bardzo szybko odzyska utraconą promienność. Dla uzyskania jeszcze lepszego efektu możemy skorzystać z pomocy rozświetlającego podkładu do twarzy lub aplikować korektor rozświetlający na wybrane partie twarzy.

Puder transparentny – dla utrwalenia idealnego makijażu

Wykonałaś właśnie idealny makijaż twarzy? Podkład, korektor i inne kosmetyki kolorowe są jak najbardziej na swoim miejscu? Potrzeba ci zatem jeszcze tylko preparatu, który utrwali makijaż, ale jednocześnie nie zmieni koloru podkładu i nie naruszy struktury całego makijażu. I to zadanie doskonale wypełni transparentny puder utrwalający! Przedłuży on trwałość makijażu poprzez niewidzialną gołym okiem warstwę kosmetyku na twarzy!

Puder Maybelline

Potrzebujesz typowego pudru matującego, kryjącego lub rozświetlającego? A może zależy ci na połączeniu kilku tych funkcji w jednym produkcie przy jednoczesnym zachowaniu jego transparentnego koloru? Zapoznaj się z ofertą pudrów do twarzy Maybelline i wybierz produkt, który spełni wszystkie potrzeby twojej skóry.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here