Jeżeli szukasz dla siebie pracy sezonowej, masz sporo wolnego czasu, szukasz pieniędzy, a przy okazji posiadasz rękę do zwierząt, to sprawdź siebie jako opiekun do psów.
Jest to zajęcie tylko dla cierpliwych osób. Do tego trzeba być sumiennym, tak aby nie zagłodzić czworonogów, sprzątać po nich, a także wyprowadzać je na spacery. Oprócz tego, co chyba najważniejsze, musisz kochać zwierzęta!
Jeśli spełniasz te warunki, nie masz na co czekać. Ogłoś się w lokalnej gazecie, rozwieś ulotki na słupach telefonicznych i czekaj aż ktoś się do ciebie odezwie. Nie musisz się ograniczać do jednego pieska, w ciągu jednego dnia możesz zająć się kilkoma pupilami naraz. Praca ta jest naprawdę bardzo dobrze płatna, zwłaszcza jeżeli weźmiemy pod uwagę stawki w innych pracach sezonowych. Poza tym daje znacznie więcej satysfakcji niż roznoszenie ulotek, czy zbieranie owoców. Każdy lubi przecież zabawę ze zwierzętami i widok ich ucieszonych mordek. To niezwykła okazja do połączenia przyjemnego z pożytecznym.
Zresztą, ludzie szukają opiekunów nie tylko dla psów. Wiele osób szuka kogoś kto zajmie się ich kotem, nakarmi ich rybki w akwarium, czy będzie doglądał świnki morskie, podczas gdy właściciele wypoczywają sobie gdzieś nad morzem.
Więc jeżeli jesteś znużony swoją mało porywającą pracą i masz wystarczająco dużo energii by zająć się gromadką zwierząt, to nie musisz na nic czekać. Po prostu ruszaj, zrób coś dla siebie i tych zwierzaków. Właśnie na to przecieżczekałeś! Tylko pamiętaj, nie łącz opieki psów z kotami i kotów z myszami!

www.moda.info.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here