Nikogo już nie dziwi, że nowoczesne technologie wkraczają w każdą dziedzinę życia i dotyczą takich czynności jak choćby robienie prania. Nowe urządzenia są bardziej wydajne i skuteczne a przy tym wygodne i proste w obsłudze. Możecie się o tym przekonać używając pralek z linii Samsung Q Drive. Jeśli do tej pory narzekaliście na niezadowalający was efekt prania, teraz możecie je uskutecznić

Technologia w walce z plamami

Jest wiele metod skutecznego prania: pranie według kolorów, według rodzaju tkanin, pranie jednocześnie dużych i małych ubrań, czy wcześniejsze namaczanie i oczyszczanie garderoby. Jednak żadna z tych czynności nie da wam pożądanego efektu, jeśli nie połączycie jej z równie skutecznym urządzeniem piorącym. Tylko wtedy zyskacie gwarancję dokładnego usuwania plam.

Samsung Q Drive stosuje w swoich modelach bęben Quick Drive, który zapewnia ruch ubrań w dodatkowej płaszczyźnie. Dzięki jego pracy siła wymywania zabrudzeń z tkanin jest większa niż w zwykłych pralkach, które poruszają ubraniami tylko w jednym kierunku. Warto też zwrócić uwagę na strukturę bębna przeciwdziałającą mechaceniu materiałów lub zwiększającą intensywność prania.

Skuteczne pranie przyjazne środowisku

W trosce o środowisko i zużycie energii producenci pralek oferują urządzenia energooszczędne. Pralki z technologią Quick Drive oszczędzają energię poprzez skrócony czas prania – również w niskich temperaturach (czego wymaga większość ubrań), bez utraty na jakości w usuwaniu zabrudzeń. Czy jednak krótszy cykl prania będzie równie skuteczny jak pełny, trwający około 1,5h?

Tak. Pralki z bębnem Quick Drive powinny spełnić wasze oczekiwania w tym zakresie. Ruch bębna w dodatkowej płaszczyźnie zapewnia lepszy kontakt tkanin z detergentem, dlatego zanieczyszczenia są lepiej usuwane także w niskich temperaturach, a czas prania zostaje zredukowany. Dlatego pralka Samsung Q Drive to najlepsza pralka dla osób ceniących sobie skuteczne pranie i oszczędność pieniędzy.

Wygoda i higiena

Skuteczne pranie będziecie mogli wykonać tylko wtedy, gdy wasza pralka będzie czysta w środku. Dobrze więc aby regularnie ją czyścić, nastawiając puste pranie w wysokiej temperaturze lub… zakupić model, który będzie wam o tym przypominać albo po prostu zrobi to sam. Pralki Samsung Q Drive nie zawiodą i tutaj.

Bardzo istotne jest także wietrzenie pralki po skończonym praniu. Zapobiega ono rozwijaniu się niezdrowej pleśni i przenoszeniu jej na prane ubrania. Samsung oferuje tutaj technologię AddWash. Są to dodatkowe drzwi, które pozwalają wietrzyć pralkę, poprzez pozostawienie ich uchylonych. Drzwi Samsung AddWash umożliwiają także dokładanie ubrań w czasie już trwającego cyklu prania.

Najlepsza pralka dla wymagających

Jeśli szukacie urządzenia, którego używanie może odbywać się przy pomocy telefonu, pralka z linii Samsung to najlepsza pralka jaką możecie wybrać. Jej zwiększona skuteczność prania wynika także z dostępnych w niej funkcji: oceny poziomu wody i zabrudzenia oraz opcji autodozowania środka czyszczącego. Pranie tym urządzeniem, jest nie tylko skuteczne ale i komfortowe.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here