jak dobrać biżuterię do stylizacji?

Różnego rodzaju dodatki, są dopełnieniem naszej stylizacji. To dzięki nim staje się ona bardziej atrakcyjna i kompletna. Do tego typu akcesoriów możemy zaliczyć biżuterię. Jej główną rolą jest podkreślenie kobiecego piękna oraz wyeksponowanie atutów. Jednak by skutecznie spełniała się w tym zadaniu, obowiązkowo musi współgrać z ubiorem. Jak zatem dobrać biżuterię do stylizacji?

Źródło: https://www.wroclovedesign.pl/jak-dopasowac-bizuterie-do-stylizacji/

Pamiętaj, żeby tworzyć jednolity styl!

Jak już wiadomo biżuteria musi być dobrana do stroju, który chcemy założyć. Tylko wtedy będzie spełniała swoją funkcję. Jeżeli będziemy trzymać się tej zasady uzyskamy harmonijny i spójny zestaw. Jak zatem ją dopasować? Postaramy się opisać kilka przykładów.

Jeżeli planujemy założyć elegancką bluzkę, bo czeka nas ważna okazja, najlepszym wyborem będzie długi łańcuszek, który jest uzupełniony o kamienie szlachetne. Jeżeli taka opcja nam się nie podoba, mamy do wyboru drugą możliwość. Mianowicie naszyjnik średniej długości wykonany z korali. Bez względu, który dodatek wybierzemy będziemy się prezentować przepięknie.

Z kolei jeżeli poszukujemy biżuterii, która będzie odpowiednia do codziennego stroju, powinniśmy postawić na minimalistyczne akcesoria. Sprawdzi się zarówno subtelny naszyjniki, kolczyki lub casualowy zegarek damski. W ostatnim czasie bardzo modne stały się dodatki, w stylu glamour. Mowa tutaj o dużych, połyskujących kolczykach i bransoletkach.

Dla fanek stylu rockowego też coś się znajdzie, do skórzanej kurtki świetnie będzie pasować grubszy łańcuszek na szyję lub skórzane bransoletki z ćwiekami.

Jak łączyć biżuterię?

Jeżeli lubimy mieć na sobie więcej niż jedną wybraną sztukę biżuterii, możemy założyć ich więcej. Ale tutaj nasuwa się pytanie, czy poszczególne dodatki można łączyć ze sobą? Co z biżuterią srebrną, złotą lub kolorową? Najlepszym rozwiązaniem jest nie mieszanie stylów, tylko wtedy uatrakcyjnimy swój strój skutecznie. Wyjątkiem jest sytuacja, jak szukamy czegoś eleganckiego, na przykład na wesele. Wiele kompletów, które są sprzedawane stanowi połączenie złota, ze srebrną cyrkonią lub diamentem. Wtedy to się nie gryzie, wręcz przeciwnie nadaje niezwykłego stylu i elegancji.

Zobacz też: http://www.gdansk4u.pl/damski-zegarek-czym-kierowac-sie-podczas-jego-wyboru/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here