Nadeszlo upragnione lato. Twój urlop jest już podpisany. Za a parę godzin świat monotonii zamienisz na bajkowy świat rajskiej wyspy oddając się wszelkim luksusom opcji all inxlusive na drugim końcu świata. W końcu mają to być wymarzone wakacje na które czekałeś cały rok.Jeszcze tylko, musisz dokonać kilku wpisów o wyjeździe na ulubiomym portalu ,zawieźć psa do rodziców i przekazać klucze zaufanemu sąsiadowi który, zawsze życzliwy i uśmiechnięty obiecał, pod twoją nieobecność podlać kwiatki. Potem już tylko taksówka która zawiezie cie na lotnisko i znikają troski, na rzecz egzotycznych scenerii które dotąd oglądałeś jedynie w swojej wielkiej plaźmie…SIELANKA TAK WIDZISZ TO TY!
Jednak wieloletnie doświadczenie naszej dominującej na rynku, firmy ochroniarskij CZUJNI 24 h „. Pozwala przewidzieć i taki scenariusz:
Twój wpis na portalu, przeczytali twoi pseudo znajomi zbiry którzy tylko czekali aż Taksi odjedzie. Ruszają śmiało do twojego lokum. Pewni ze pies który nie zaszczeka, bo śpi u mamy, chętnie połakomią się nawet na nie podlane kwiatki,. W ramach all inclusive Pan uśmiechnięty sąsiad, życzliwie przytrzyma chłopakom drzwi od klatki, przciez.zawsze zazdrościł ci tej cholernej plazmy i tak naprawdę to wcale Cię nie lubi. Z relaksującego wypoczynku, ściąga cię, rodzina. Przeżywasz koszmar zostając splądrowane mieszkanie i już masz dość wyjazdów na następne pięć lat. NIECH TWOJE WAKACJE BĘDĄ z HAPPY ENDEM! JUŻ DZIŚ WYNAMIJ STRÓŻÓW Z EKIPY „CZUJNI 24h „!

www.metalzine.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here