Podkład idealny - kilka wskazówek

Marka catrice słynie z niezwykle dobrych jakościowo podkładów, które wśród zwolenniczek makijażu uważane są wręcz za kultowe. Podkłady catrice niczym nie ustępują zdecydowanie droższym markom, co doceniło miliony kobiet. Marka spełnia oczekiwania różnych cer, a ogrom kolorów i rodzajów podkładów sprawia, że ciężko się z nimi rozstać!

Kilka prostych kroków

Wybór odpowiedniego koloru podkładu dla wielu pań jest nie lada wyzwaniem. Wystarczy jednak trzymać się kilku podstawowych zasad, a wówczas idealne podkłady catrice spełnią nasze wszystkie oczekiwania. Podczas zakupów warto zawsze wybrać podkłady catrice w 3 najbardziej zbliżonych odcieniach, które wydają nam się najbardziej zbliżone do koloru naszej cery. Wszystkie 3 odcienie należy nałożyć obok siebie na linii żuchwy, po czym je porównujemy. Co niezwykle ważne, zawsze należy wybierać odcień do szyi, ponieważ tylko w ten sposób uzyskamy efekt ujednolicenia kolorytu skóry.

Maskowanie przebarwień

Od podkładu bardzo często oczekujemy też, że skutecznie zakryje on wszelkiego rodzaju przebarwienia i plamy. Jeżeli chcemy pozbyć się problemu przebarwień, wśród podkładów catrice zawsze szukajmy takich, które mają żółte tonacje. Zdecydowanie należy unikać podkładów w tonach różowych, ponieważ niestety, ale mogą one spotęgować zaczerwienienia.

Podkłady do zadań specjalnych

Nowoczesne technologie, jakie zostały zastosowane w podkładach catrice sprawiają, że dziś znajdziemy wśród nich podkłady do zadań specjalnych. Co to konkretnie oznacza? Podkłady tego typu mają przedłużone działanie, dzięki czemu utrzymują się na skórze nawet kilkanaście godzin, znoszą ekstremalne warunki pogodowe, a do tego jeszcze pielęgnują skórę. Specjalne formuły podkładów dają możliwość np. stopniowania krycia, a nowoczesne składniki pielęgnują różne rodzaje cer, np. nawilżają skórę suchą lub matują skórę tłustą i błyszczącą się. Co więcej, obecność składników anti-aging sprawia, że kosmetyki te mają też silniejsze funkcje pielęgnacyjne, tym samym powodują, że dla wielu pań są to produkty idealne. Różnorodność oferowanych przez markę odmian podkładów na pewno zadowoli nawet najbardziej wybredne maniaczki makijażu, z kolei szeroka gama kolorów pozwoli na idealne dopasowanie do różnych typów i kolorów skór.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here